Aktualności

Gorycz porażki na zakończenie

Naszym dziewczynom, które już dawno zapewniły sobie utrzymanie nie udało się zakończyć sezonu zwycięstwem. Jarosławianki bardzo chciały zagrać dla kibiców i w ostatnim meczu o pierwszoligowe punkty zgarnąć pełną pulę. Niestety trzeba było przełknąć gorycz porażki.

Więcej...

Piątek – 19:45 – na zakończenie Wesoła

W piątkowy wieczór piłkarki ręczne JKS-u zakończą udany, pierwszoligowy sezon. Nasz zespół na własnym parkiecie podejmować będzie drużynę WKPR-u Wesoła Warszawa. Początek tego pojedynku o 19:45.

Więcej...

Lider „odjechał” przed przerwą

Piłkarki JKS-u napsuły krwi liderowi z Olkusza, tylko w pierwszych 20 minutach. Jarosławianki mimo „szarpanej” gry trzymały się wówczas nieźle. Potem jednak „zgrzeszyły” taką ilością błędów, że mogły liczyć jedynie na najniższy wymiar kary. Już w piątek, 27 kwietnia w ostatniej serii gier sezonu 2017/18 „czarno-niebieskie” we własnej hali podejmować będą drużynę WKPR-u Wesoła Warszawa. – Chcemy godnie pożegnać się z kibicami – mówią nasze dziewczyny.

Więcej...

Na luzie do Olkusza

W przedostatniej kolejce pierwszoligowych zmagań szczypiornistki JKS-u czeka pojedynek w Olkuszu z miejscowym SPR-em.

Więcej...

„Powtórka z rozrywki”

Jarosławianki miały zrehabilitować się za porażkę w Krapkowicach, zamiast tego sprawiły „powtórkę z rozrywki” i po słabym spotkaniu przegrały z Olimpią/Beskid.

Więcej...

Z wolą rehabilitacji

Do meczu z Olimpią/Beskid Nowy Sącz piłkarki ręczne JKS-u przystępują z dużą wolą rehabilitacji za „wpadkę” w Krapkowicach. Ograć spadkowicza z ekstraligi wcale nie będzie jednak łatwo.

Więcej...